Dzisiaj kończymy 40-to godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem,  Po każdej Mszy św. tak jak to było w ubiegłe niedziele  jest wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna krótka adoracja a później prywatna  adoracja do następnej Mszy św. Zachęcamy do adoracji całymi rodzinami zwłaszcza w godzinach poobiednich.

O godz. 16.30 zamiast nieszporów wspólna adoracja   i o 17.00 wieczorna Msza św.

po wieczornej Mszy św. w Sali parafialnej spotkanie wszystkich, którzy uczestniczą w wyjazdach pielgrzymkowych, oraz wszystkich chętnych, którzy myślą o parafialnej  pielgrzymce do Guadaluoe w Meksyku w styczniu 2018 roku.

Środa    –     Środa Popielcowa – Rozpoczyna się Okres Wielkiego Postu

Msze św. oraz posypanie głów popiołem o godz.7.00,   9.00   i  17.00

w środę popielcową obowiązuje nie tylko wstrzemięźliwość ale także post ścisły.

Czwartek    –  Pierwszy Czwartek miesiąca

spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30

o godz.17.00 Msza św. i Godzina Święta z modlitwami o  powołania kapłańskie  i zakonne za pośrednictwem Ojca św. Jana Pawła II

oraz  spotkanie dla I-szych, II-gich  klas gimnazjalnych w ramach przygotowania do bierzmowania

Piątek        –   Pierwszy Piątek miesiąca

spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego  po rannej  Mszy św.

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych

Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz. 17.00  po niej Msza św.

a  o godz. 19.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież  zapraszamy na nią tych wszystkich którzy wcześniej przyjść nie mogą

Sobotę        –   Święto św. Kazimierza Królewicza

Pierwsza Sobota miesiąca ; Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W przyszłą Niedzielę   –  po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

o godz.16.00  będą pierwsze „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami a po Gorzkich Żalach – Msza św.  Przed Gorzkimi żalami o godz.15.15  Droga Krzyżowa

W naszej Archidiecezji rozpoczyna się od środy popielcowej spowiedź i Komunia święta wielkanocna i trwać będzie do Uroczystości Trójcy Świętej .

Od środy popielcowej do I-szej niedzieli Wielkiego Postu przypadają dni modlitw o Trzeźwość Narodu i wyzwolenie z innych nałogów.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na Centrum Jana Pawła II  w Łagiewnikach.

Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii od przyszłej niedzieli będą rozprowadzać  Baranki Wielkanocne Caritasu, jako  dzieło pomocy biednym  .

W środę po wieczornej Mszy św. o godz 18.00 w Sali parafialnej będzie spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich, które w tym roku przygotowują się do I-szej Komunii św.

W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Charytatywnego .