Dzisiaj kończymy 40-to godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem,  Po każdej Mszy św. tak jak to było w ubiegłe niedziele  jest wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna  adoracja z racji I-szej Niedzieli Miesiąca a później prywatna  adoracja do następnej Mszy św. Zachęcamy do adoracji całymi rodzinami zwłaszcza w godzinach poobiednich.

po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

O godz. 16.30 zamiast nieszporów wspólna adoracja   i o 17.00 wieczorna Msza św.

W tym tygodniu  :

Poniedziałek  – Święto  św. Kazimierza, Patrona Archidiecezji Krakowskiej

Środa    –     Środa PopielcowaRozpoczyna się Okres Wielkiego Postu

Msze św. oraz posypanie głów popiołem o godz.7.00,  9.00  i 17.00

w środę popielcową obowiązuje nie tylko wstrzemięźliwość ale także post ścisły.

Czwartek    –  Pierwszy Czwartek miesiąca

spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30

o godz.17.00 Msza św. oraz,   Godzina Święta z modlitwami o  powołania kapłańskie  i zakonne za pośrednictwem Ojca św. Jana Pawła II po wieczornej Mszy św.  spotkanie dla 7 klas Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do bierzmowania

Piątek      –   Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz. 17.00  po niej Msza św.

a  o godz. 19.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież

zapraszamy na nią tych wszystkich którzy wcześniej przyjść nie mogą

na drogę krzyżową o 19-tej   przychodzi młodzież klas 8-mych oraz III-cich gimnazjum która w maju ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.11.00  będzie tu w kościele zbiórka ministrantów i lektorów

W przyszłą niedzielę o godz.16.00  będą pierwsze „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami a po Gorzkich Żalach – Msza św.

Przed Gorzkimi żalami o godz.15.15  Droga Krzyżowa

składka na Gorzkich Żalach tradycyjnie przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. na plebanii będzie spotkanie Rady Parafialnej

W naszej Archidiecezji rozpoczyna się od środy popielcowej spowiedź i Komunia święta wielkanocna i trwać będzie do Uroczystości Trójcy Świętej .

Od środy popielcowej do I-szej niedzieli Wielkiego Postu przypadają dni modlitw o Trzeźwość Narodu i wyzwolenie z innych nałogów.

składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Centrum Jana Pawła II  w Łagiewnikach.

Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii od przyszłej niedzieli będą rozprowadzać  Baranki Wielkanocne Caritasu, jako  dzieło pomocy biednym

W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Pań z Zespołu Charytatywnego .