W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W dzisiejszą niedzielę II ogólnopolska składka na organizację ŚDM w Krakowie.

Na sumie o godz. 11.00 dzieci z klasy IV b, przeżywać będą rocznicę pierwszej Komunii św.
O godz.17.00 pierwsze tegoroczne Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną, poprowadzi
J.Ex. Ks. Bp. Roman Marcinkowski z Płocka..
Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

Czwartek – św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika

Piątek – św. Rity, zakonnicy

Nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia codziennie o godz.17.00 a po nich Msza św. natomiast w niedziele i święta majówka zamiast nieszporów o 16.30 i o 17.00 Msza św.
W czasie nabożeństw majowych modlimy się szczególnie w tym tygodniu o powołania kapłańskie
i zakonne ,oraz o dobre urodzaje.
Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w tych pięknych majowych modlitwach .

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki.
Jutro rozpoczyna się septenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W najbliższy piątek zapraszamy na Mszę dziękczynną i majówkę wszystkie rodziny , które w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.