Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Msze św. o godz. 7.00   w kościele

o godz. ,  9.00 , 11.00  oraz FATIMA  o godz. 17.00   przy ołtarzu polowym

dzisiaj po Mszy św. o godz.11.00 będzie spotkanie dla młodzieży z klas 8-mych szkoły podstawowej oraz I-szej szkoły średniej .

Dzisiaj pierwsze tegoroczne Nabożeństwo Fatimskie  z procesją pokutną

Wszystkich czcicieli Matki Bożej bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Pani Fatimskiej.

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej oraz Różańca prosimy mieszkańców Batowic.

W tym tygodniu  ;

Środa      o godz. 17.00  Msza św.Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek     – o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Nabożeństwa majowe codziennie o godz.16.30 a po majówce o godz.17.00 Msza św.

W czasie nabożeństw majowych modlimy się o ustanie epidemii o powołania kapłańskie i zakonne, o dobre urodzaje.

Zachęcamy do  udziału w tych pięknych majowych modlitwach,

W najbliższy piątek 21 maja  na Mszy św. o godz.18.00  przy ołtarzu polowym   JEx. Ks.Bp.Damian Muskus Biskup Pomocniczy Archidiecezji Krakowskiej  udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z klas 8-mych szkoły podstawowej oraz I-szej szkoły średniej.

Spowiedź dla tej młodzieży, Świadków do Bierzmowania i rodziców będzie w czwartek  od godz. 15.30.

W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 7.00  i 17.00 w kościele a o godz. 9.00 , 11.00   przy ołtarzu polowym

dzisiaj przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka inwestycyjna przeznaczona na pokrycie prac remontowo-budowlanych prowadzonych w naszej parafii.