.

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Na sumie o godz. 11.00 dzieci z trzeciej  przeżywać będą Uroczystość Pierwszej Komunii św.

Po południu o godz.16.30 dzieci komunijne z rodzicami chrzestnymi przyjdą znów do kościoła, aby uczestnicząc w nabożeństwie majowym, odnowić przyrzeczenia chrzcielne i odebrać pamiątkowe obrazki.

Przez cały tydzień, tgz. „biały tydzień dzieci komunijne będą w strojach komunijnych uczestniczyły w majówkach i Mszy św.

Również w dzisiejszą niedzielę o godz. 15.00 Arcybiskup Metropolita Warszawski  ks.kard.Kazimierz Nycz odprawi w naszym kościele Mszę św. za Marszałka Małopolskiego śp.Marka Nawarę w 5-tą rocznicę Jego śmierci a po Mszy św.  odsłoni w szkole tablicę upamiętniającą śp.Marszałka Nawarę.

o godz. 17.00 wieczorna Msza św.

W tym tygodniu przypada

Poniedziałek     –   Uroczystość św. Stanisława , bpa i męczennika  głównego patrona Polski

Piątek             –  Najśw. Maryi Panny z Fatimy

Sobota     –   Święto św. Macieja, Apostoła

W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 11.00 dzieci z klasy czwartej  przeżywać będą  rocznicę Pierwszej Komunii św.

Spowiedź dla dzieci przeżywających rocznicę Komunii ich rodziców rodzeństwa i krewnych będzie w sobotę od  godz.16.00.

Próby przed uroczystością rocznicową  będą w pon. i środę po majówce o 17.45

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha ŚwiętegoZielone Świątki.

Jutro rozpoczyna się septenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W przyszłą niedzielę o godz.17.00 pierwsze tegoroczne Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną,  poprowadzi  ks.Infułat Stanisław Olszówka z Zakopanego..

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej tak jak to było w roku ubiegłym prosimy mieszkańców Batowic.

Nabożeństwa majowe będą w ciągu tygodnia codziennie o godz.17.00 a po nich Msza św.

natomiast w niedziele i święta majówka zamiast nieszporów  o 16.30  i o 17.00 Msza św.

Również zapraszamy  na majówkę pod pomnikiem Ojca św. na godz.21.00