W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy  40-to godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem,  które potrwa przez kolejne trzy niedziele. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna adoracja a później prywatna lub rodzinna  adoracja do następnej  Mszy św. Zachęcamy do adoracji całymi rodzinami zwłaszcza w godzinach poobiednich.

o godz. 16.30  zamiast Nieszporów wspólna Adoracja  i o 17.00  Msza św.

W tym tygodniu :

Środa           o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek              –    Święto Katedry św.Piotra, Apostoła

o godz.17.00  Msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia

Sobota    –      wspomnienie św.Polikarpa, biskupa i męczennika

Dzisiaj po wieczornej Mszy św. tu w kościele będzie spotkanie z rodzicami uczniów klas ósmych oraz trzecich gimnazjalnych, którzy już w maju br. mają przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.

Dzisiaj 3-cia niedziela miesiąca więc składka  przeznaczona jest  na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii.