Msze św. o godz. 7.00  , 11,00  chrzty  oraz o  godz. 17.00   w kościele   o godz. 9.00    przy ołtarzu polowym

Nabożeństwo majowe o godz. 16.30

W tym tygodniu  ;

jutro, we wtorek i środę o godz. 7.00  przed ranną  Mszą św. będziemy przeżywali  Dni Krzyżowe a więc procesja wokół kościoła i specjalne modlitwy o urodzaje zapraszamy do tych modlitw szczególnie wszystkich pracujących na roli.

Środa      o godz. 17.00  Msza św.Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek     NMP z Fatimy

Piątek     – Święto świętego  Macieja Apostoła

–   o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Nabożeństwa majowe codziennie o godz.16.30 a po majówce o godz.17.00 Msza św.

W czasie nabożeństw majowych modlimy się o ustanie epidemii o powołania kapłańskie i zakonne, o dobre urodzaje.

Zachęcamy do  udziału w tych pięknych majowych modlitwach,

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.11.00 będzie spotkanie dla młodzieży z klas 8-mych szkoły podstawowej oraz I-szej szkoły średniej , która już za niespełna dwa tygodnie 21 maja  ma przystąpić do Sakramentu Bierzmowania .

W przyszłą niedzielę  Msza św. o godz. 7.00 w kościele a o godz. 9.00 , 11.00  oraz  pierwsze tegoroczne Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną o godz. 17.00  przy ołtarzu polowym

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,   O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej tak jak to było w roku ubiegłym prosimy mieszkańców Batowic.

W przyszłą niedzielę przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka inwestycyjna przeznaczona na pokrycie prac remontowo-budowlanych prowadzonych w naszej parafii.