o godz. 16.30 Nabożeństwo majowe

o godz. 17.00 wieczorna  Msza św.

W najbliższy wtorek  na  Mszy św. o godz.17.00  ks.Bp Janusz Mastalski  udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania , na tę uroczystość zapraszamy całą parafialną wspólnotę.

dzisiaj po wieczornej Mszy św. o godz.18.00  będzie spotkanie uczniów z 8 kl.Sz.P. oraz III kl. Gimnazjum, którzy  mają przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.

Spowiedź dla tej młodzieży, świadków,  ich rodziców i rodzeństwa będzie w poniedziałek  czyli jutro  od godz. 16.00 do 17.00.Będzie spowiadało 4 kapłanów,

Również jutro po wieczornej Mszy św. będzie kolejna próba przed Bierzmowaniem

W tym tygodniu  ;

jutro, we wtorek i środę o godz. 7.00  przed ranną  Mszą św. będziemy przeżywali  Dni Krzyżowe a więc procesja wokół kościoła i specjalne modlitwy o urodzaje zapraszamy do tych modlitw szczególnie wszystkich pracujących na roli. Będziemy prosili Dobrego Boga o tak potrzebna pogodę.

Środa         –   św. Urszuli Ledóchowskiej , dziewicy

Piątek         –   święto Nawiedzenia   Najśw. Maryi Panny

Zakończenie Nabożeństw majowych

Sobota        –   św. Justyna , męczennika      Pierwsza Sobota miesiąca

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny po rannej Mszy św.

W najbliższą sobotę rozpoczynają się Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Jezusowego

Nabożeństwa czerwcowe będą w ciągu tygodnia codziennie po Mszy św. o godz.17.00 natomiast w niedziele i święta Nabożeństwa czerwcowe będą zamiast Nieszporów o 16.30

Przez cały maj codziennie przy pomniku św. Jana Pawła II  w godzinę Apelu Jasnogórskiego o 21.00 gromadziła  się liczna grupa wiernych na wspólną modlitwę majową, również i w czerwcu w każdy piątek o godz. 21-szej zapraszamy do wspólnej modlitwy czerwcowej  do Najświętszego Serca Jezusowego  wszystkich którzy wcześniej ze względu na pracę i inne obowiązki nie mogą w czerwcówkach uczestniczyć.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych

a o godz.18.00  po wieczornej Mszy św. będzie spotkanie Rady Parafialnej

Nabożeństwa majowe do piątku włącznie  codziennie o godz.17.00 a po nich Msza św. W czasie nabożeństw majowych w tym tygodniu  modlić się o dobre urodzaje..