o godz. 16.30 Nabożeństwo majowe

o godz. 17.00 wieczorna  Msza św.

Poniedziałek      –   św. Rity ,  zakonnicy

Środa                     Najśw. Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych

Piątek                  –   św. Filipa Nereusza , kapłana

Dni Krzyżowe a więc procesja wokół kościoła i specjalne modlitwy o urodzaje będziemy przeżywali  od jutra czyli  w poniedziałek , we wtorek i środę o godz. 7.00  przed ranną  Mszą św. zapraszamy do tych modlitw szczególnie wszystkich pracujących na roli.

Nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia codziennie o godz.17.00 a po nich Msza św. natomiast w niedziele i święta majówka zamiast nieszporów  o 16.30  i o 17.00 Msza św. W czasie nabożeństw majowych modlić się będziemy w tym tygodniu  szczególnie o dobre urodzaje.

dzisiaj 3-cia niedziela miesiąca więc składka przeznaczona jest na pokrycie kosztów związanych  z pracami remontowo-budowlanymi prowadzonymi w naszej parafii.

Wyjazd pielgrzymów do Częstochowy i Mstowa w sobotę 3 czerwca sprzed kościoła rano o godz. 6.00

W przyszłą niedzielę   Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego