Dzisiaj o godz.17.00  pierwsze tegoroczne Nabożeństwo Fatimskie

Wszystkich czcicieli Matki Bożej bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Pani Fatimskiej.

Transmisja Fatimy z naszego kościoła będzie dostępna na Facebookowym profilu Sołectwo Raciborowice od godz. 17.00

W tym tygodniu  :

jutro, we wtorek i środę o godz. 7.00  przed ranną  Mszą św. będziemy przeżywali  Dni Krzyżowe a więc procesja wokół kościoła i specjalne modlitwy o urodzaje zapraszamy do tych modlitw szczególnie wszystkich pracujących na roli.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia są codziennie o godz.17.00 a po nich Msza św.

W czasie nabożeństw majowych modlimy się szczególnie o ustanie epidemii oraz o dobre urodzaje.. Zachęcamy do udziału w tych pięknych majowych modlitwach,

W  związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy, że od dzisiaj ; łączna ilość wiernych w naszym kościele nie może przekraczać 50 osób , łącznie z chórem    ; na zewnątrz kościoła bez ograniczeń przy zachowaniu odległości od siebie 2 metry. wszyscy wierni mają mieć zakryte usta i nos.

Uroczystości pogrzebowe  nadal  będą odbywać się  w Kaplicy cmentarnej

Msze św.  w ciągu tygodnia codziennie rano o godz.7.00 oraz wieczorem po majówce o godz. 17.00

Od godz.16.30  jest  wstawienie Najświętszego Sakramentu  cicha adoracja  aż do rozpoczęcia Nabożeństwa majowego,  na zakończenie majówki odmawiamy  jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II.  i śpiewamy  suplikacje o uproszenie ustania epidemii.

na zakończenie porannej Mszy św. nadal odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz śpiewamy Suplikacje o uproszenie ustania epidemii.

drzwi do kościoła są otwarte przez cały dzień na prywatną modlitwę  oraz indywidualną  adorację Najświętszego Sakramentu.

Spowiedź w naszym kościele jest zawsze pół godziny przed Mszą św.

dzisiaj 3-cia niedziela miesiąca więc składka przeznaczona jest na pokrycie kosztów związanych z pracami remontowo-budowlanymi prowadzonymi w naszej parafii.

Składamy serdeczne Bóg zapłać  wszystkim którzy nie mogąc przyjść do kościoła składają ofiary na konto parafialne  przeznaczone na  inwestycje remontowo-budowlana jak również ofiary niedzielne.