Na sumie o godz. 11.00 dzieci z trzeciej przeżywać będą Uroczystość pierwszej Komunii św.
Po południu o godz.16.00 dzieci komunijne z rodzicami chrzestnymi przyjdą znów do kościoła, aby uczestnicząc w nabożeństwie majowym, odnowić przyrzeczenia chrzcielne i odebrać pamiątkowe obrazki.
Przez cały tydzień, tgz. „biały tydzień” dzieci komunijne będą w strojach komunijnych uczestniczyły w majówkach i Mszy św.

Odpowiadając na Apel Ks. Kardynała Metropolity o pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu dzisiaj po Mszach św. przed kościołem Panie z Zespołu Charytatywnego do specjalnych puszek zbierają ofiary na pomoc dla poszkodowanych.

Dni Krzyżowe a więc procesja wokół kościoła i specjalne modlitwy o urodzaje będziemy przeżywali
jutro, we wtorek i środę po rannej Mszy św. zapraszamy do tych modlitw szczególnie wszystkich pracujących na roli.

Środa – Najśw. Maryi Panny z Fatimy
Czwartek – Święto św. Macieja, Apostoła
Sobota – Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika

Zgodnie z postanowieniem Konferencji Episkopatu Polski w przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 11.00 dzieci z klasy czwartej „a” przeżywać będą rocznicę
Pierwszej Komunii św.
Spowiedź dla dzieci przeżywających rocznicę komuni ich rodziców rodzeństwa i krewnych będzie w sobotę od godz.16.00.

W przyszłą niedzielę o godz.17.00 pierwsze tegoroczne Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną,  poprowadzi J.Ex. Ks. Bp. Roman Marcinkowski z Płocka..
Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

Nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia codziennie o godz.17.00 a po nich Msza św. natomiast w niedziele i święta majówka zamiast nieszporów o 16.30 i o 17.00 Msza św.

W najbliższy piątek zapraszamy na Mszę dziękczynną i majówkę wszystkie rodziny , które w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

W przyszłą niedzielę17 maja br. będzie II ogólnopolska składka na organizację ŚDM w Krakowie.