o godz. 16.30 Nieszpory

 

  W tym tygodniu przypada :

 

         Poniedziałek    – Najśw.Maryi Panny z Lourdes XXVII Światowy Dzień Chorego

 

        Środa        o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

         Czwartek      –    Święto św. Cyryla mnicha i Metodego biskupa patronów Europy

 

         Piątek         –    o godz.17.00  Msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia

 

         Sobota    –      wspomnienie Najśw.Maryi Panny

                                              w naszej parafii przeżywać będziemy  Dzień chorego

              o godz. 10.00 odprawiona będzie  Msza św. na którą zapraszamy wszystkich chorych z całej Parafii .Bardzo prosimy abyście w najbliższą sobotę tak jak w latach ubiegłych przywieźli wszystkich starszych i chorych tu do kościoła;  pomóżcie chorym sąsiadom.  Będzie dla nich Msza św. Namaszczenie olejami św. krótka adoracja oraz błogosławieństwo Lurdskie Najświętszym  Sakramentem, A po Mszy św. w Sali parafialnej  gorąca herbata i ciastko przygotowane przez Panie z Zespołu Charytatywnego naszej Parafii, oraz spotkanie z dziećmi  ze szkolnego Koła Caritas

 

W przyszłą  niedzielę rozpoczyna się 40-to godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem,  które potrwa przez kolejne trzy niedziele. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna krótka adoracja a później prywatna lub rodzinna  adoracja do następnej  Mszy św. Zachęcamy do adoracji całymi rodzinami zwłaszcza w godzinach poobiednich.

 

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. tu w kościele będzie spotkanie z rodzicami uczniów klas ósmych oraz trzecich gimnazjalnych, którzy już w maju br. mają przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.

 

W przyszłą niedzielę 3-cia niedziela miesiąca więc składka  przeznaczona będzie  na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii.