O godz. 15.15  Droga Krzyżowa

o godz. 16.00  „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami

po Gorzkich Żalach  – Msza św.

składka na Gorzkich Żalach w czasie błogosławieństwa relikwiami Krzyża świętego przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.

W Polsce za udział w gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

W tym tygodniu  :

w Środę    –  o 17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w Czwartek       –  Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny

Msze św.  o 7.00 ,  9.00   17.00

W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przypada kolejny dzień Świętości Życia, deklaracje podjęcia się duchowej adopcji znajdują się na ołtarzu Matki Bożej trzecią część po wypełnieniu wrzucamy do skrzynki przy ołtarzu św.Małgorzaty

Na Mszy św. o godz. 9.00  przeprowadzimy  ceremoniał uroczystości przyrzeczeń  .Wszystkich obrońców życia nienarodzonych na tę Mszę św. zapraszamy.

w  Piątek    –  o godz.17.00  Msza św. a po niej rozpocznie się   Wielkopostna Droga Krzyżowa od kościoła pod krzyż w Dziekanowicach .

Ze względów epidemicznych krzyż będą niosły osoby wyznaczone przez sołtysów najpierw po 4 kobiety od I-szej do VII-mej Stacji  następnie od VIII-mej do XIV Stacji  po 4 mężczyzn z poszczególnych miejscowości. Zapraszamy na nią  w ścisłym reżimie sanitarnym, zakryte usta i nos w odległości 2 metrów od siebie

W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa  –Uroczyste poświęcenie palm i Procesja z palmami rozpocznie się od  ołtarza polowego przed sumą o godz. 11.00  w ten sposób rozpoczniemy obchód Wielkiego Tygodnia, zapraszamy do o udziału w tych uroczystościach.