Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynają się rekolekcje Wielkopostne ,

które  poprowadzi O. Benedykt Belgrau  Przeor OO.Karmelitów oraz kapelan DPS w Batowicach

Zachęcamy więc wszystkich do zapoznania się z programem rekolekcyjnym.

Zachęcamy wszystkich zwłaszcza chorych do modlitwy w intencji rekolekcji.

dzisiaj o godz. 15.15 Droga Krzyżowa

o godz.16.00 „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami

po Gorzkich Żalach  –  wieczorna Msza św.

o godz.  17.30 nauka stanowa dla mężczyzn

w Poniedziałek    –  Uroczystość św.Józefa , Oblubieńca

Msze św.  Z nauką ogólną o  9.30  oraz  17.00

o  8.00 nauka dla uczniów kl. 6 i 7 SzP oraz Gimnazjalistów

a  o 10.45 nauka dla dzieci kl  1- 5 SzP oraz Przedszkolaków

o 18.00 nauka stanowa dla kobiet

we  Wtorek  –    DZIEŃ  SPOWIEDZI  WIELKOPOSTNEJ

od godz. 8.30  do  11.00  oraz  od  15.30  do  18.00

Msze św.  Z nauką ogólną o  9.30  oraz  17.00

o  8.00 nauka dla uczniów kl.6 i 7 SzP oraz Gimnazjalistów

a  o 10.45 nauka dla dzieci kl  1- 5 SzP oraz Przedszkolaków

o 18.00 nauka stanowa dla młodzieży

środę      – Zakończenie Rekolekcji

o 8.00 nauka dla uczniów kl. 6 i 7 SzP oraz Gimnazjalistów

o 9.30   Msza św. z namaszczeniem chorych

o 10.45 nauka dla dzieci kl  1- 5 SzP oraz Przedszkolaków

o 17.00   Msze św.  Z nauką ogólną oraz błogosławieństwem na zakończenie Rekolekcji

w środę od godz. 14.00 będziemy  odwiedzali chorych , którzy nie mogą przyjść do kościoła ; bardzo proszę abyście wszystkich tych chorych zgłaszali najpóźniej do wtorku.

Chorych których odwiedzamy na I-sze Piątki nie trzeba zgłaszać

W środę na zakończenie rekolekcji składka przeznaczone będzie dla Ks. Rekolekcjonisty jako wynagrodzenie za trud głoszenia tych rekolekcji.

w  Piątek    –  o godz.17.00  Msza św. a po niej rozpocznie się   Plenerowa  Droga Krzyżowa  od kościoła pod krzyż w Dziekanowicach .

zapraszamy na nią wszystkich parafian zarówno dzieci, młodzież i starszych.

W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa  Uroczyste poświęcenie palm i Procesja z palmami rozpocznie się od pomnika Ojca św. Jana Pawła II  przed sumą o godz. 11.00  w ten sposób rozpoczniemy obchód Wielkiego Tygodnia, zapraszamy do licznego udziału w tych uroczystościach.

Dzisiaj  przypada 3-cia niedziela miesiąca ale składka tym razem jest przeznaczona nie  na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii .lecz na pokrycie kosztów związanych z tegorocznym ogrzewaniem naszego  kościoła.

W przyszłą niedzielę zmiana czasu z zimowego na letni.