na sumie o godz. 11.00 dzieci z klas czwartych  przeżywać będą  rocznicę Pierwszej Komunii św.

o godz.17.00 pierwsze tegoroczne Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną, poprowadzi  były wikariusz ks. Michał Królik.

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej oraz różańca prosimy mieszkańców Batowic.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

Nabożeństwa majowe  przez cały maj codziennie o godz.16.30  a po majówce  Msza św.

W czasie tegorocznych nabożeństw majowych modlimy się o pokój w Ukrainie za Kościół w Polsce, o powołania kapłańskie i zakonne, o dobre urodzaje.

Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w tych pięknych majowych modlitwach,

Również zapraszamy na majówkę pod pomnikiem Ojca św. na godz.21.00

W tym tygodniu  :

w  Poniedziałek  –  Święto św. Andrzeja Boboli , kapłana i męczennika , głównego patrona Polski

we  Środę  po wieczornej  Mszy św.Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w  Piątek  po wieczornej  Mszy św.Koronka do Bożego Miłosierdzia