o godz. 16.30  Nieszpory

Wtorek      – św. Jana Bosko , prezbitera

Środę      –  o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek   –    Święto Ofiarowania Pańskiego  – Matki Bożej Gromnicznej

Msze św. o godz. 7.00  ;  9.00  oraz  17.00

Na wszystkich Mszach św. poświęcenie gromnic

XXVII   Jubileusz Życia Konsekrowanego

Dlatego w szczególny sposób modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Składka przeznaczona na Zakony Kontemplacyjne

Pierwszy Czwartek miesiąca

spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30

Na Mszę św. o godz.17.00   przyjdą  dzieci z kl. III  , przygotowujące  się do  I-szej  Komunii św. i przynoszą świece od chrztu  św.

Piątek            –   św. Błażeja, biskupa i męczennika

–  Pierwszy Piątek miesiąca

spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej oraz wieczornej Mszy św.

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach

Sobota          –      Pierwsza Sobota miesiąca

Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W przyszła niedzielę wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

Pierwsza Niedziela  miesiąca  po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy  40-to godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem, które potrwa przez kolejne trzy niedziele. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna adoracja a później prywatna lub rodzinna  adoracja do następnej Mszy św. Zachęcamy do adoracji całymi rodzinami zwłaszcza w godzinach poobiednich.

Wczoraj zakończyliśmy tegoroczną wizytację duszpasterską czyli Kolędę. Składamy serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy znaleźli czas i po okresie pandemii tak licznie bo ponad 95 %  parafian otworzyło swoje domy przed kapłanem, który nawiedzając Wasze rodziny przyniósł Boże błogosławieństwo. Podczas rozmów duszpasterskich tak jak co roku dzieliliście się z nami swymi radościami i troskami. Dziękujemy za zaufanie. Bóg zapłać za przejaw wielkiej Waszej  życzliwości , z posiłkami; przywozem  na kolędę włącznie. Bóg zapłać za hojne ofiary jakimi przy okazji kolędy zechcieliście nas obdarzać. Według zarządzenia Metropolity Krakowskiego  ¼  tych ofiar przeznaczona jest na domy dla księży emerytów i na UJPII.   ¼ na budownictwo sakralne a pozostałe ofiary według uznania kapłana, który chodzi po kolędzie.