W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się 40-to godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem,  które potrwa przez kolejne trzy niedziele. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna adoracja a później prywatna lub rodzinna  adoracja do następnej  Mszy św. Zachęcamy do adoracji całymi rodzinami zwłaszcza w godzinach poobiednich.

o godz. 16.30  zamiast Nieszporów Adoracja  i o 17.00  Msza św.

Środa          –     św. Jana Bosko , prezbitera

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek        –   Pierwszy Czwartek miesiąca

spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30

o godz.17.00 Msza św. oraz Nabożeństwie ku czci  Ojca św. Jana Pawła II

z modlitwami o  powołania kapłańskie i zakonne.

po Mszy św. wieczornej spotkanie dla 7-mych klas SzP oraz II-gich  klas gimnazjalnych,

Piątek      –  Święto Ofiarowania Pańskiego Matki Bożej Gromnicznej

Jubileusz Życia Konsekrowanego

Składka przeznaczona na Zakony Kontemplacyjne

Msze św. o 7.00 , 9.00   i 17.00

Na wszystkich Mszach św. poświęcenie gromnic .

Na wieczorną  Mszę św. o godz.17.00   przyjdą  wszystkie dzieci z kl. III  , przygotowujące się do  I-szej  Komunii św. , przynoszą świece od chrztu  św.

Pierwszy Piątek miesiąca  –   spowiedź rano od godz. 6.30   oraz wieczorem od godz. 16.30

Od godz. 10.00 odwiedziny chorych po domach

Sobota      –     św. Błażeja, biskupa i męczennika

Pierwsza Sobota miesiąca  –  Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po  rannej Mszy św.

W przyszła niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.