Święto Ofiarowania Pańskiego Matki Bożej Gromnicznej

Jubileusz Życia Konsekrowanego

Składka przeznaczona na Zakony Kontemplacyjne

Na wszystkich Mszach św. poświęcenie gromnic

Pierwsza niedziela miesiąca   po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

Na Mszę św. o godz.11.00   przyjdą  wszystkie dzieci z kl. III  , przygotowujące się do  I-szej  Komunii św. przynoszą świece od chrztu  św.

o godz. 16.30  Nieszpory

Środę         św. Agaty, dziewicy i męczennicy

o godz.17.00 wieczorna  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek      –   świętych  męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

Pierwszy Czwartek miesiąca

spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.30

o godz.17.00 Msza św. orazNabożeństwie ku czci  Ojca św. Jana Pawła II   z modlitwami o  powołania kapłańskie i zakonne.

Piątek            –  Pierwszy Piątek miesiąca

spowiedź rano od godz. 6.30    oraz wieczorem od godz. 16.30

Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej oraz wieczornej Mszy św.

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy  40-to godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem,  które potrwa przez kolejne trzy niedziele. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna adoracja a później prywatna lub rodzinna  adoracja do następnej  Mszy św.   o godz. 16.30  zamiast Nieszporów wspólna Adoracja  i o 17.00  Msza św. Zachęcamy do adoracji całymi rodzinami zwłaszcza w godzinach poobiednich.

W związku z zarządzeniem, Metropolity Krakowskiego by  do końca 2020 roku pół godziny przed wieczorną Mszą świętą odbywała się cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, a na Jej zakończenie by odmówić jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II.  Zapraszamy w tym tygodniu wszystkich w  środę , czwartek  i piątek na wieczorną adorację, W lutym modlitwy prowadzą mieszkańcy Kończyc.

C O R O C Z N A     P A R A F I A L N A

P I E L G R Z Y M K A    D O    C Z Ę S T O C H O W Y

15 czerwca 2020 roku / poniedziałek /

Zapisy wraz z wpłatą w wysokości 50 zł przyjmujeKrystyna Zbroja    tel. 607-284-074    ; 12-3877-165

P A R A F I A L N A    P I E L G R Z Y M K A   do

KALWARIA   –  PACŁAWSKA  –   PRZEMYŚL –   ZAMOŚĆ  – SANDOMIERZ   –  KRASNOBRÓD   –  RADECZNICA

31 sierpień 2020 – Kalwaria PacławskaSanktuarium Męki Pańskiej ,zwane Jerozolimą Wschodu , Jasna Górą Podkarpacia .

01 wrzesień 2020 – Przemyśltrzecia twierdza w Europie.

02 wrzesień 2020 – KrasnobródSanktuarium Maryjne , RadecznicaSanktuarium Świętego Antoniego Padewskiego , Zamość,, perła renesansu ,, , Padwa północy

03 wrzesień 2020 – Sandomierzpołożony na siedmiu wzgórzach , zwany ,, małym Rzymem ,,.

Koszt wyjazdu 540 zł od osoby.

Cena obejmuje ;  – transport

– 3 noclegi

– 3 śniadania , 3 obiadokolacje

– opieka pilotów i przewodnika