po Mszy św. o godz.11.00  spotkanie dla rodziców dzieci klas czwartych które w tym roku przeżywać będą pierwszą rocznicę Komunii świętej .

O godz. 15.15  Droga Krzyżowa

o godz. 16.00   „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami

po Gorzkich Żalach  – Msza św.

składka na Gorzkich Żalach  przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.

W Polsce za udział w gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

Dzisiaj  3-cia niedziela miesiąca więc składka  przeznaczona jest  na potrzeby  naszej parafii  za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

W tym tygodniu  :

Jutro w Poniedziałek   –   liturgiczna  Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.

w  Środę   –  o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w Piątek   Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz. 16.30  po niej Msza św.

a  o godz. 19.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież  zapraszamy na nią tych wszystkich którzy wcześniej przyjść nie mogą

w Sobotę  –  Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny

Msze św.  o 7.00 ,  9.00   17.00

W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przypada kolejny dzień Świętości Życia, deklaracje podjęcia się duchowej adopcji znajdują się na ołtarzu św. Małgorzaty

drugą część po oderwaniu wrzucamy do skrzynki przy gazetach.

Na Mszy św. o godz. 9.00  przeprowadzimy  ceremoniał uroczystości przyrzeczeń  Wszystkich obrońców życia nienarodzonych na tę Mszę św. zapraszamy.

Na Mszę św. o godz.17.00  przychodzą dzieci z klasy 3 przygotowujące się do I-szej Komunii św. otrzymają poświęcone książeczki

Spotkanie dla kandydatów na ministrantów będzie we wtorek o godz.16.15,  dla ministrantów w poniedziałek o godz. 16.30 w Sali Parafialnej.

Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii nadal rozprowadzają  Baranki Wielkanocne Caritasu, jako  dzieło pomocy biednym ,  ofiary  to nie jest zapłata za baranka, lecz konkretna pomoc głodnym, biednym , potrzebującym pomocy którymi opiekuje się Caritas Krakowska. W tym roku wszystkie kwoty ponad 8 zł, które należy przekazać do Caritasu   przeznaczamy  na pomoc obywatelom wschodniej Ukrainy  , którzy na skutek wojny są pozbawieni nie tylko dachu nad głową ale również i środków do życia.