O godz. 15.15  Droga Krzyżowa .

o godz. 16.00  „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami

po Gorzkich Żalach  – Msza św.

składka na Gorzkich Żalach  przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.

W tym tygodniu :

Środę      –  o 17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek        –  Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz.17.00  po niej  Msza św.

a  o godz. 19.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież

zapraszamy na nią tych wszystkich którzy wcześniej przyjść nie mogą.

Starajmy się w Wielkim Poście uczestniczyć w Nabożeństwach Pokutnych, gorzkich żalach i drodze krzyżowej ,  Rekolekcjach Wielkopostnych .

W przyszłą niedzielę 18 marca w 5 niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne , które poprowadzi O. Benedykt Belgrau ,

Szczegółowy program rekolekcji  w najbliższych dniach zostanie dostarczony przez ministrantów, do każdego domu tak aby każdy mógł skorzystać z tego szczególnego daru łaski Bożej.

Wraz z programem przekazujemy kolejny numer Gazetki Parafialnej .

Tym razem znajdziecie w niej szczegółowe informacje dotyczące  objawień Matki Bożej w Guadalupe oraz informacje na temat św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży ; w 450 rocznicę Jego śmierci, papież Franciszek zwołał na październik  w Rzymie Synod Biskupów poświęcony młodzieży, a Biskupi Polscy ogłosili ten Rok stu-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości – Rokiem św.Stanisława Kostki.

Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii nadal  rozprowadzają  Baranki Wielkanocne Caritasu, jako  dzieło pomocy biednym ,

W przyszłą niedzielę  przypada 3-cia niedziela miesiąca ale składka tym razem będzie przeznaczona nie  na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii , lecz na pokrycie kosztów związanych z tegorocznym ogrzewaniem naszego  kościoła.