Na sumie o godz. 11.00 dzieci z klasy IV  przeżywać będą rocznicę pierwszej Komunii św.

O godz.17.00  pierwsze tegoroczne Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną, poprowadzi były Nuncjusz papieski w Polsce późniejszy Prymas Polski ks.Abp. Józef Kowalczyk z Gniezna.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

Wtorek        –  Święto św. Macieja, Apostoła

Czwartek    –  Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika

Piątek    –        NMP Wspomożycielki Wiernych

Pragnąc upamiętnić Jubileusz 200-lecia Szkoły Podstawowej im. ks.Jana Długosza w Raciborowicach społeczność szkolna zaprasza wszystkich parafian w najbliższy piątek 17-tego maja na uroczystą Mszę św., którą odprawimy w naszym kościele o godz. 11.00.

W sobotę o godz.9.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z 8 kl.Sz.P. oraz III kl. Gimnazjum.

W przyszłą niedzielę przypada 3-cia niedziela miesiąca składka przeznaczona będzie na pokrycie kosztów związanych   z pracami remontowo-budowlanymi prowadzonymi w naszej parafii.

W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 11.00 ks.Henryk Zasiura z Prus odprawi u nas w kościele Jubileuszową Mszę świętą z okazji 25-lecia Kapłaństwa.

Nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia codziennie o godz.17.00 a po nich Msza św.

natomiast w niedziele i święta majówka zamiast nieszporów  o 16.30  i o 17.00 Msza św.

W czasie nabożeństw majowych w tym tygodniu  modlić się będziemy szczególnie o powołania kapłańskie i zakonne.