Na sumie o godz. 11.00 dzieci z trzeciej „b” przeżywać będą Uroczystość pierwszej Komunii św.

o godz. 16.00 Nabożeństwo majowe a o godz. 17.00 wieczorna Msza św.

Wtorek – Najśw. Maryi Panny z Fatimy
Środa – Święto św. Macieja, Apostoła
Piątek – Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika

W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 11.00 dzieci z klasy trzeciej „a” przeżywać będą rocznicę
Pierwszej Komunii św.
Bardzo serdecznie prosimy rodziców o przygotowanie świątyni na tę Uroczystość,
Spowiedź dla dzieci przeżywających rocznicę komuni ich rodziców rodzeństwa i krewnych będzie w sobotę  od godz.16.00.

W przyszłą niedzielę o godz.17.00 pierwsze tegoroczne Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną,
Poprowadzi ks.Prof.dr hab. Jacek Urban Dyrektor Archiwum Kapituły Metropolitalnej.
Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,
O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej tak jak to było w roku ubiegłym prosimy mieszkańców Batowic.
Bardzo prosimy strażaków o zabezpieczenie trasy na czas procesji.
Przyszła Niedziela 18 maja to 94. rocznica urodzin św. Jana Pawła II – inicjatora Światowych Dni Młodzieży, dlatego Ofiary z niedzielnej tacy 18 maja br. mają być przeznaczone na potrzeby związane z przygotowaniami do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
Nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia codziennie o godz.17.00 a po nich Msza św.
natomiast w niedziele i święta majówka zamiast nieszporów o 16.30 i o 17.00 Msza św.

W czasie nabożeństw majowych modlić się będziemy szczególnie za Ojca św. za Kościół w Polsce,
o powołania kapłańskie i zakonne, o dobre urodzaje.
Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w tych pięknych majowych modlitwach . Zwłaszcza młodzież i dzieci.

W najbliższy piątek zapraszamy na Mszę dziękczynną i Nabożeństwo majowe wszystkie rodziny , które w minionym tygodniu gościły obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

Rada Parafialna oraz Duszpasterze zapraszają na
Parafialną Pielgrzymkę do
Częstochowy – Świnic Wardzkich – Lichenia – Niepokalanowa – Warszawy
Wyjazd w dniach – 19 , 20 , 21 wrzesień 2014 r.
/ piątek,sobota,niedziela/
Koszt wyjazdu – 280 zł . od osoby
Zapisy wraz z zaliczką w kwocie – 140 zł – przyjmują: Krystyna Zbroja tel.607-284-074
12- 387- 71- 65
Wiktoria Myśliwiec tel. 12- 387-71-42
Wincenty Ossowski tel. 12- 285- 90-15
Proszę o podanie adresu i numeru pesel .