O godz. 16.30 Nieszpory i o 17.00 Msza św.

Poniedziałek – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

Wtorek – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

Środa – bł. Salomei , zakonnicy
o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

Piątek – Ofiarowania Najśw. Maryi Panny
o godz.17.00 Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego
na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zapraszamy wszystkie rodziny które w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

Sobota – św. Cecylii , dziewicy i męczennicy

Z racji wspomnienia św. Cecylii patronki muzyki kościelnej w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. członkowie orkiestry „Wieniawa” zbiorą składkę na potrzeby Orkiestry, która uświetnia swoim graniem również i nasze parafialne Uroczystości w ciągu całego roku.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Od jutra stolarze rozpoczną naprawianie podestów i wymianę wykładziny w prezbiterium , dlatego Msze św. będą przy ołtarzu Matki Bożej. Prosimy wszystkich uczestniczących w Mszach św. o gromadzenie się w pobliżu ołtarza Matki Bożej bo nie będzie nagłośnienia.