o godz. 16.30 Nieszpory

o godz.17.00 wieczorna  Msza św. z Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego

w Sobotę       –     wspomnienie ofiarowania NMP

W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

W związku z zarządzam, Metropolity Krakowskiego by  do końca 2020 roku  z racji setnej rocznicy urodzin papieża Polaka we wszystkich kościołach naszej Archidiecezji, pół godziny przed wieczorną Mszą świętą odbywała się cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, a na zakończenie by  odmówić jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II.  zapraszamy w środę i piątek na wieczorną adorację.  W listopadzie modlitwy prowadzą mieszkańcy Dziekanowic.

Przez cały listopad  można składać ofiary na całoroczne utrzymanie naszego parafialnego cmentarza do puszki, która znajduje się obok ołtarza św. Małgorzaty na ławce  z gazetami. Można również te ofiary przesłać na Konto parafii  ;  zaznaczając ofiara na cmentarz.

Dzisiaj 3-cia niedziela miesiąca więc składka  przeznaczona na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii.