Dzisiaj gościmy kleryków  z Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej  którzy na wszystkich Mszach Świętych wraz z nami modlą się o powołania kapłańskie i zakonne.

Po  Mszy św. o 11.00 klerycy spotkają się z ministrantami i lektorami oraz z młodzieżą klas 7 i 8 , która przygotowuje się do Bierzmowania.

W dzisiejszą Niedzielę obchodzimy „ Dzień Solidarności z Ubogimi ”, dlatego po wszystkich  Mszach św. przed kościołem Panie z Zespołu Charytatywnego naszej Parafii  kwestują na archidiecezjalne dzieła miłosierdzia,

O godz. 16.30  Nieszpory

Środa              św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek      –  bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

Piątek       o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota           –  św. Rafała Kalinowskiego- prezbitera

Z racji wspomnienia św. Cecylii patronki muzyki kościelnej jak co roku członkowie orkiestry „Wieniawa” w przyszłą niedzielę zbierają  składkę  na potrzeby Orkiestry jest to 3-cia niedziela miesiąca dlatego składkę  przeznaczoną na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii zbierzemy za dwa tygodnie.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej oraz Zespołu Charytatywnego naszej parafii dotyczące rozpoczętego Synodu nt. roli świeckich w kościele – etap parafialny.