Dzisiaj z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca  na zakończenie Mszy św. odprawimy adorację Najświętszego Sakramentu.

po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

o godz. 16.30 Różaniec z wypominkami

W tym tygodniu przypada  ;

w Środę   –  rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w  Czwartek          –  św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

w  Piątek        św. Marcina z Tours, biskupa

Narodowe Święto Niepodległości  rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

w  Sobotę    — św. Jozafata, biskupa i męczennika

z racji oktawy Wszystkich Świętych Msze święte z wypominkami będą jeszcze jutro  i we wtorek tu w kościele  o godz.7.00  i 17.00 oraz w kaplicy na cmentarzu o godz.8.00

Różaniec za zmarłych  połączony z wypominkami jednorazowymi będziemy odprawiać jeszcze jutro i we wtorek o godz. 16.30 .

W przyszłą niedzielę  przeżywać będziemy w całej Archidiecezji Krakowskiej VI  Światowy „Dzień Ubogich”. dlatego po wszystkich Mszach św. młodzież ze Szkolnego Koła Caritas przeprowadzi  kwestę do puszek na archidiecezjalne dzieła miłosierdzia.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary na całoroczne utrzymanie cmentarza,  wywóz śmieci, koszenie traw , modernizację alejek cmentarnych.

Gorące podziękowanie kierujemy do tych którzy dokonują segregacji śmieci, zabierając wypalone znicze zwłaszcza szklano do domów.

Serdeczne podziękowanie składamy wszystkim Członkom Rady Parafialnej za chętne służenie przez kolejne dwa dni aby zbierać te ofiary.

Jak co roku jesienią zbieramy dary z warzyw i owoców na Krakowskie Seminarium Duchowne prosimy o składanie tych darów w tradycyjnych miejscach do najbliższego wtorku  bo w środę 9 listopada rano klerycy po te dary przyjadą.

We wtorek po wieczornej Mszy św. ks.Rafał zaprasza na spotkanie wraz z rodzicami wszystkich ministrantów, lektorów oraz chłopców chcących zostać ministrantami.

w przyszłą niedzielę po Sumie o godz. 12.00  zapraszam na spotkanie Radę  Parafialną i P. Organistę