Dzisiaj ;

O godz. 16.30  Nieszpory

o 17.00  Msza św.

W dzisiejszą Niedzielę obchodzimy „ Dzień Solidarności z Ubogimi ”. Jak słyszeliśmy w odczytanym w ubiegłą niedzielę  Liście Pasterskim ks.abpa Marka Jędraszewskiego w całej Archidiecezji Krakowskiej zostanie 12 listopada  przeprowadzona kwesta do puszek na archidiecezjalne dzieła miłosierdzia, dlatego po wszystkich  Mszach św. przed kościołem Panie z Zespołu Charytatywnego naszej Parafii kwestować będą na ten właśnie cel.

W tym tygodniu  :

Poniedziałek     –    św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna ,pierwszych męczenników Polski

Środa                –    św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek        –  wspomnienie Matki Bożej Miłosierdzia

Piątek            –   św. Elżbiety, zakonnicy

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota          –   bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

W przyszłą niedzielę przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka będzie przeznaczona na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii.

.