o godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe z wypominkami za zmarłych

od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Narodowe Święto  odzyskania przez Polskę Niepodległości

Wdzięczni za dar wolności w rocznicę odzyskania niepodległości  na  Mszach św. rano i wieczorem  będziemy się w sposób szczególny modlili w intencjach naszej Ojczyzny  .

w Czwartek      –  św. Jozafata , biskupa i męczennika

w Piątek             – Świętych  pierwszych męczenników Polski

od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00   Msza św. z Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego

W związku z zarządzam, Metropolity Krakowskiego by  do końca 2020 roku  z racji setnej rocznicy urodzin papieża Polaka we wszystkich kościołach naszej Archidiecezji, pół godziny przed wieczorną Mszą świętą odbywała się cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, a na zakończenie by  odmówić jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II.  zapraszamy w środę i piątek na wieczorną adorację.  W listopadzie modlitwy prowadzą mieszkańcy Dziekanowic.

Przez cały listopad będzie można składać ofiary na całoroczne utrzymanie naszego parafialnego cmentarza do puszki, która znajduje się obok ołtarza św. Małgorzaty na ławce  z gazetami.

Można również te ofiary przesłać na Konto parafii  ;  zaznaczając ofiara na cmentarz.