O godz. 16.30  Różaniec za zmarłych

o 17.00  Msza św.
Odpowiadając na Apel Biskupów, dzisiaj po Mszach Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii po Mszach św. przed kościołem zbierać będą ofiary na „Pomoc Kościołom Prześladowanym.”.

Poniedziałek – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

Wtorek – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

Środa – św. Marcina z Tiurs, biskupa
97 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości,
o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek – św. Jozafata, biskupa i męczennika

Piątek   –  pierwszych męczenników Polski ; Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
o godz.17.00 Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego
na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zapraszamy wszystkie rodziny które w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy na salę parafialną na spotkanie popielgrzymkowe wszystkich, którzy biorą udział w pielgrzymkach parafialnych.

Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary na całoroczne utrzymanie cmentarza, wywóz śmieci, sprzątanie, prace porządkowe

Bóg zapłać tym wszystkim , którzy dostrzegają porządek na cmentarzu i czują się współodpowiedzialni za całoroczne utrzymanie cmentarza. Zwłaszcza gorące podziękowanie kieruję do tych wszystkich którzy dokonują segregacji śmieci, zabierając wypalone znicze do domów.
Serdeczne podziękowanie składam Członkom Rady Parafialnej za chętne służenie przez kolejne dwa dni aby zbierać te ofiary.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na III ogólnopolska zbiórkę ofiar na przygotowanie ŚDM w Krakowie.