Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca dlatego na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

O godz. 16.30 Różaniec za zmarłych i  o 17.00  Msza św.

W tym tygodniu  :

Trwa  oktawa Wszystkich Świętych dlatego do  wtorku  Msze święte z wypominkami będą o godz.7.00  i 17.00  oraz w kaplicy na cmentarzu o godz. 8.00   Różaniec za zmarłych  połączony z wypominkami będziemy odprawiać również przez całą oktawę    czyli do wtorku  po Mszy św. o godz. 17.00

Środa  Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek   –    św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

Piątek         –       św. Marcina z Tiurs, biskupa

98 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości,

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Sobota          –  św. Jozafata, biskupa i męczennika

Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary na całoroczne utrzymanie cmentarza,  wywóz śmieci, koszenie traw oraz modernizację alejek cmentarnych.    Bóg zapłać tym wszystkim , którzy czują się współodpowiedzialni  za całoroczne  utrzymanie cmentarza.   Zwłaszcza gorące podziękowanie kieruję do tych wszystkich którzy dokonują segregacji śmieci, zabierając wypalone znicze do domów.Serdeczne podziękowanie składam Członkom Rady Parafialnej za chętne służenie przez kolejne trzy   dni  aby zbierać te ofiary.

W sobotę o godz.9.00  spotkania dla młodzieży III klasy Gimnazjum oraz I-szych klas Szkoły Średniej

w ramach bezpośredniego przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

Spotkanie dla rodziców tej młodzieży będzie jutro (poniedziałek)o godz. 18.00  po wieczornej Mszy św.