Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca ale ze względu na Uroczystość Wszystkich Świętych adorację Najświętszego Sakramentu odprawimy w przyszłą niedzielę.
Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.
o godz. 14.00 Uroczyste Nieszpory a po nich wyruszy procesja na cmentarz .
Na cmentarzu po procesji i wypominkach za zmarłych, będzie przed Kaplicą Msza św.  za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu.  i jak w każdą niedzielę o godz. 17.00 wieczorna Msza św. w kościele

Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to czas pamięci o zmarłych. Odwiedzamy ich groby, zapalamy znicze, kładziemy kwiaty. Najważniejszą formą pamięci jest jednak modlitwa. Pięknym zwyczajem jest wyczytywanie imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych, których polecamy modlitwie Kościoła. Modląc się za zmarłych, dziękujemy za ich życie, za dobro, które wnieśli, prosimy o przebaczenie ich grzechów, błagamy o dar nieba. My też kiedyś będziemy potrzebowali takiej modlitwy.
Dlatego w tych dniach pamiętajmy o modlitwie za zmarłych.

Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę pomodlą się za zmarłych zyskują odpust, który może być ofiarowany tylko za dusze w czyśćcu cierpiące ; odpust ten w dniach od 1 do 8 listopada jest zupełny pod warunkiem ,że w czasie nawiedzenia świątyni odmówimy Ojcze nasz, Wierzę w Boga, oraz będąc w stanie łaski uświęcającej przystąpimy do Komunii św. i pomodlimy się w intencjach Ojca św. Odpust ten można uzyskać tylko jeden raz w ciągu dnia za jedną duszę.

Poniedziałek – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (dzień zaduszny)
Msze święte z modlitwami za zmarłych o godz.7.00 , 9.00 i 17.00 oraz w kaplicy na cmentarzu o godz. 8.00
Różaniec za zmarłych połączony z wypominkami po wieczornej Mszy św.

Msze święte z wypominkami będą przez całą oktawę czyli do soboty włącznie o godz.7.00 i 17.00  oraz w kaplicy na cmentarzu o godz. 8.00
Różaniec za zmarłych połączony z wypominkami będziemy odprawiać również przez całą oktawę  czyli do soboty włącznie o godz. 17.00

Środa – św. Karola Boromeusza, biskupa

CzwartekPierwszy Czwartek miesiąca – spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.00
na godz. 16.00 do spowiedzi przychodzi młodzież I-szych i II-gich klas gimnazjalnych  po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 spotkanie, w ramach przygotowania do bierzmowania

PiątekPierwszy Piątek miesiąca – spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.00
Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej Mszy św.
Od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach
W piątek na wieczorną Mszę św. zapraszamy wszystkie rodziny , które w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.
o godz. 18.30 spotkanie dla III-ich klas gimnazjalnych, w ramach przygotowania do bierzmowania

a o godz. 19.00 zapraszamy młodzież szkół średnich i studentów oraz wszystkich młodych z naszej parafii na czuwanie modlitewne przygotowujące nas do ŚDM w Krakowie.

Sobotę Pierwsza Sobota miesiąca – Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.