O godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe a o 17.00  Msza św.

po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej

Piątek   –            Święto św. Szymona i Judy Tadeusza

W przyszłą niedzielę Rocznica poświęcenia Kościoła dlatego po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu ; modlitwy za kościół i odśpiewamy uroczyste Te Deum.

Od przyszłej niedzieli przesunięcie czasu z letniego na zimowy .

Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz.17.00 , po różańcu Msza św. W ostatnim tygodniu października Różaniec będą  prowadzili najpierw uczniowie Gimnazjum w poniedziałek klasa I  ; we wtorek klasa II  , we  środę klasa III , we czwartek uczniowie Szkoły Podstawowej :   klas 0 , 1, 2 i 3 ; a w  piątek kl. 4, 5 i 6 natomiast w sobotę młodzież szkół średnich i studenci,

Zachęcamy do  udziału w nabożeństwach różańcowych w czasie których modlić się będziemy w tym tygodniu za misje i misjonarzy, od dzisiaj bowiem rozpoczyna się  tydzień misyjny.

W październiku Msze św. ranne o godz.7.00 pozostają bez zmian.