o godz. 16.30  Nieszpory

od godz.16.30  adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz.17.00 wieczorna  Msza św. z  Koronką do Miłosierdzia Bożego

Sobota          Pierwsza Sobota miesiąca

Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po rannej Mszy św.

W przyszła niedzielę –  Święto Ofiarowania Pańskiego Matki Bożej Gromnicznej

Jubileusz Życia Konsekrowanego

Składka przeznaczona na Zakony Kontemplacyjne

Na wszystkich Mszach św. poświęcenie gromnic

Na Mszę św. o godz.11.00   przyjdą  wszystkie dzieci z kl. III  , przygotowujące się do  I-szej  Komunii św.  przynoszą świece od chrztu  św.

W przyszła niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

W związku z … zarządzam, Metropolity Krakowskiego by  do końca 2020 roku pół godziny przed wieczorną Mszą świętą odbywała się cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, a na Jej zakończenie by odmówić jedną dziesiątkę różańca oraz Litanię do św. Jana Pawła II.  Zapraszamy wszystkich w środy i piątki  abyście postarali  się przychodzić na wieczorną adorację, W styczniu  modlitwy prowadzą mieszkańcy Prawdy.

W minionym tygodniu zakończyliśmy w naszej Parafii wizytę duszpasterską (kolędę). Wszystkim, którzy nas przyjęli składamy serdeczne podziękowania i życzymy obfitości łask Bożych na cały Nowy Rok. Dziękujemy również za złożone w czasie kolędy ofiary. Część tych ofiar została przekazana na pomoc misjonarzom z naszej diecezji, na Caritas i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie oraz pomoc księżom starszym i chorym.

C O R O C Z N A     P A R A F I A L N A

P I E L G R Z Y M K A    D O    C Z Ę S T O C H O W Y

Ksiądz Proboszcz i Rada Parafialna zapraszają na parafialną pielgrzymkę do Częstochowy

15 czerwca 2020 roku / poniedziałek /

Zapisy wraz z wpłatą w wysokości 50 zł przyjmujeKrystyna Zbroja    tel. 607-284-074    ; 12-3877-165

P A R A F I A L N A    P I E L G R Z Y M K A

Ks. Proboszcz i Rada Parafialna zapraszają na pielgrzymkę   do   :

KALWARIA   –  PACŁAWSKA  –   PRZEMYŚL –   ZAMOŚĆ  – SANDOMIERZ   –  KRASNOBRÓD   –  RADECZNICA

31 sierpień 2020 – Kalwaria PacławskaSanktuarium Męki Pańskiej ,zwane Jerozolimą Wschodu , Jasna Górą Podkarpacia .

01 wrzesień 2020 – Przemyśltrzecia twierdza w Europie.

02 wrzesień 2020 – KrasnobródSanktuarium Maryjne , RadecznicaSanktuarium Świętego Antoniego Padewskiego , Zamość,, perła renesansu ,, , Padwa północy

03 wrzesień 2020 – Sandomierzpołożony na siedmiu wzgórzach , zwany ,, małym Rzymem ,,.

Koszt wyjazdu 540 zł od osoby.

Cena obejmuje ;  – transport

– 3 noclegi

– 3 śniadania , 3 obiadokolacje

– opieka pilotów i przewodnika