o godz. 16.30 Nieszpory i o 17.00 Msza św

o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek – bł. Bronisława Markiewicza , prezbitera
o godz.17.00 Msza św. oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia
na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zapraszamy wszystkie rodziny które w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

Sobota – św. Jana Bosko, prezbitera

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się 40-to godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem, które potrwa przez kolejne trzy niedziele. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna krótka adoracja a później prywatna lub rodzinna adoracja do następnej  Mszy św. Zachęcamy do adoracji całymi rodzinami zwłaszcza w godzinach poobiednich.

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. będzie koncert kolędowy w wykonaniu scholki parafialnej.

30 listopada 2014 r., , w katedrze na Wawelu rozpoczęła się Diecezjalna Sztafeta Modlitwy w intencji Światowych Dni Młodzieży. Spotkanie młodych w Krakowie w 2016 roku jest wyjątkowym darem dla całego Kościoła w Polsce, a w sposób szczególny – dla diecezji krakowskiej, która ugości Ojca Świętego i młodych pielgrzymów. Modlitwa, która zjednoczy całą naszą diecezję, bardzo leży nam na sercu. Liczymy na to, że Światowe Dni Młodzieży i czas przygotowań do nich, przyczynią się ożywienia życia duszpasterskiego w parafiach i zmobilizują nas do podjęcia nowych zadań.
Dlatego prosimy o szczególną modlitwę i uwagę poświęconą Światowym Dniom Młodzieży – w wyznaczonym przez nas dniu dla naszej Parafii 26 styczeń 2015 r.
Czyli już jutro zapraszamy młodzież i starszych do wspólnej modlitwy.
O godz. 7.00 Msza sw.
O godz. 8.00 modlitwa młodzieży gimnazjalnej
O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz film o Światowych Dniach Młodzieży „Cyrenejczycy”
O godz. 16.00 modlitwa Służby ołtarza oraz przekazanie symboli ŚDM do parafii Więcławice
O pomoc w przeprowadzeniu tego wydarzenia, poprosiliśmy Liderów parafialnych. Liczymy, że wraz z swoimi rówieśnikami –zatroszczą się o jak najlepsze przeżycie tego dnia przez parafian.
Już dzisiaj po każdej Mszy św. młodzi liderzy rozdawać będą teksty modlitw na ŚDM , bardzo prosimy aby z tych modlitw często korzystać.

Przypominamy również że do końca stycznia w skrzynce obok ołtarza św. Małgorzaty można składać deklaracje o przyjęciu na nocleg młodych pielgrzymów przybywających w lipcu 2016 r. do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży.