o godz. 16.30 Nieszpory

w  Poniedziałek   – Święto nawrócenia św. Pawła Apostoła

we Wtorek        –   świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

w Środę      —  o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w Czwartek         św.Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

w Piątek     –  o godz.17.00  Msza św. z  Koronką do Miłosierdzia Bożego

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy  40-to godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem, które potrwa przez kolejne trzy niedziele. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna adoracja a później prywatna lub rodzinna  adoracja do następnej  Mszy św. Zachęcamy do adoracji całymi rodzinami zwłaszcza w godzinach poobiednich.

Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki, ogłosił dzisiejszą niedzielę 24 stycznia „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia w polskich kościołach   są zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.  W naszym kościele takie ofiary  można składać do skarbonki na ołtarzu św.Małgorzaty.

Ofiary z ubiegłej  3-ciej niedzieli miesiąca  przeznaczone  na ogrzewanie kościoła wyniosły 2.387 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.