W dzisiejszą  trzecią niedzielę roku liturgicznego  – zgodnie z wolą papieża Franciszka – przeżywamy w całym kościele  Niedzielę Słowa Bożego.  Wsłuchujmy się często w natchnione teksty Pisma świętego, w których „uszami i oczami wiary”  możemy usłyszeć w nich głos Boga, który do nas mówi.

Dziękując Ojcu Niebieskiemu za ten niezwykły dar jakim jest Słowo Boże, zawarte w Piśmie Świętym  zapraszamy dzisiaj  o godz. 16.30  na  Nieszpory i Nabożeństwo Słowa Bożego.

dzisiaj po  Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie opłatkowe dla Wójtów Gmin  oraz i Rady Parafialnej.

W tym tygodniu :

we Wtorek      –  św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

w  Środę                –  Święto nawrócenia św. Pawła Apostoła

o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w Czwartek      –  świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

w Piątek     –    o godz.17.00  Msza św.Koronką do Bożego Miłosierdzia

w Sobotę        – św. Tomasza z Akwinu,  kapłana i doktora Kościoła

Wizytacja Duszpasterska czyli KOLĘDA w tym tygodniu będzie na Prawdzie ;

odwiedzimy rodziny naszej parafii udzielając Bożego błogosławieństwa ;

Poniedziałek  23. I.2023 r. od godz. 16.00   Raciborowice – Prawda   rozpoczęcie od strony Więcławic ul.Tatrzańska, Krakowiec oraz   ul.Prawda  do sklepu.

Wtorek  24. I.2023 r. od godz. 16.00   Raciborowice – Prawda ul. Landaus oraz ul.Cicha

Środa  25. I.2023 r. od godz. 16.00   Raciborowice – Prawda  ul.Prawda od sklepu w stronę Raciborowic oraz ul.św.Rocha

Czwartek  26. I.2023 r. od godz. 16.00   Raciborowice – Prawda  ulica Pod Pielgrzymem oraz  ul.Pod Akacjami

Piątek  27. I.2023 r. od godz. 16.00   Raciborowice – Prawda  ulice Malownicze Wzgórze oraz  Plebańska

W Sobotę  28. I.2023 r. od godz. 900 odwiedzimy te rodziny z całej Parafii , które nie mogły w wyznaczonym terminie przyjąć księdza .