o godz. 16.30  Nieszpory a o 17.00  Msza św.

Wtorek            –  bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, męczenników z Pratulina

Środa               św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek        –  –  Święto Nawrócenia św.Pawła Apostoła

Piątek                –  św. Tymoteusza i Tytusa , biskupów

o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia

W przyszłą  niedzielę rozpoczyna się 40-to godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem, które potrwa przez kolejne trzy niedziele. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna krótka adoracja a później prywatna lub rodzinna  adoracja do następnej  Mszy św. Zachęcamy do adoracji całymi rodzinami zwłaszcza w godzinach poobiednich.

Dzisiaj 3-cia niedziela miesiąca więc składka  przeznaczona na prace remontowo-budowlane

prowadzone w naszej parafii.

Wizytacja Duszpasterska czyli KOLĘDA w tym tygodniu ;

22.I.  poniedziałek – od. godz.12.00 Raciborowice cz. IV. tgz Majątek czyli ulica ; św.Małgorzaty

23.I.  wtorek   -od godz.13.00   Raciborowice cz. V

rozpoczęcie od P.Nawarów przy  kościele i kolejno  domy w stronę P. Prażmowskich  a zakończenie u P.Jamrozowicz czyli ulice ;Papieska , dc, Wawelskiej i dc. ul.ks.Długosza .