Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.
W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy 40-to godzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem,  które trwa przez kolejne trzy niedziele.
Po każdej Mszy św. jest więc wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólna adoracja  a później prywatna adoracja do następnej Mszy św.
Zachęcamy do adoracji całymi rodzinami zwłaszcza w godzinach poobiednich.

O godz. 16.30 zamiast nieszporów wspólna adoracja i o 17.00 wieczorna Msza św.

Po wieczornej Mszy św. będzie koncert kolędowy w wykonaniu scholki parafialnej.

Poniedziałek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej
XIX Światowy dzień życia konsekrowanego , dlatego jutro na wszystkich Mszach św. gościć będziemy Siostry Albertynki
wspólnie modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie i zakonne
składka przeznaczona jest na potrzeby zakonów kontemplacyjnych w naszej Archidiecezji
Msze św. o 7.00 , 9.00 i 17.00
Na wszystkich Mszach św. poświęcenie gromnic
Na Mszę św. o godz.17.00 przychodzą wszystkie dzieci z kl. III-ciej , przygotowujące się do I-szej Komunii św. , przynoszą świece od chrztu św.

Wtorek – św. Błażeja, biskupa i męczennika
Środa o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Czwartek – św. Agaty, dziewicy i męczennicy
Pierwszy Czwartek miesiąca – spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.00
po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo ku czci Ojca św. Jana Pawła II  z modlitwami o powołania kapłańskie i zakonne.
Oraz spotkanie dla I-szych i II-gich klas gimnazjalnych w ramach przygotowania do bierzmowania

Piątek – św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy,
Pierwszy Piątek miesiąca – spowiedź rano od godz. 6.30  oraz wieczorem od godz. 16.00
Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po rannej i wieczornej Mszy św.
Od godz. 9.00 obwiedziny chorych po domach
na wieczorną Mszę św. i Nabożeństwo do Serca Jezusowego zapraszamy wszystkie rodziny które  w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

SobotaPierwsza Sobota miesiąca Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi po  rannej Mszy św.

Duszpasterze i Rada Parafialna w 2015 roku zapraszają na następujące wyjazdy pielgrzymkowe:
1)   20 czerwca 2015 /sobota/ na XI –tą tradycyjną, jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy.

2)   26-29 września na 4-dniową pielgrzymkę na Kresy Wschodnie.
Kodeń , Leśna Podlaska , Rożanystok.  Będziemy uczestniczyć we Mszy św. w parafii neounickiej w Kostomłotach . Odwiedzimy: Pratulin, Grabarkę, Kruszyniany, Suchowole, Wasilków, Sokółkę.
W drodze do Kodnia zwiedzimy Lublin.

Ze względów organizacyjnych, konieczność rezerwacji miejsc noclegowych, dlatego zapisy wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 100 zł przyjmuje P. Krystyna Zbroja z Zastowa.