O godz. 15.15  Droga Krzyżowa

     o godz. 16.00   „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami

                     po Gorzkich Żalach  – Msza św.

składka na Gorzkich Żalach w czasie błogosławieństwa relikwiami Krzyża świętego przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.

W Polsce za udział w gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

 

W tym tygodniu  :

 

 w Środę   –  o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

 

     w Piątek  –  Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny

                                            Msze św.  o 7.00 ,  9.00   17.00   

W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przypada kolejny dzień Świętości Życia, deklaracje podjęcia się duchowej adopcji znajdują się na ołtarzu św.Małgorzaty, drugą część wrzucamy do skrzynki z gazetami.  Na Mszy św. o godz. 9.00  przeprowadzimy  ceremoniał uroczystości przyrzeczeń .Wszystkich obrońców życia nienarodzonych na tę Mszę św. zapraszamy.

 

Na Mszę św. o godz.17.00  przychodzą dzieci z klasy 3 przygotowujące się do I-szej Komunii św. otrzymają poświęcone książeczki

 

 Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz. 16.30  oraz o godz. 18.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież obowiązkowo przychodzi młodzież klas 7-mych i 8-mych Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do bierzmowania.

 

W piątek w Uroczystość Zwiastowania po wieczornej Mszy św. na plebanii będzie spotkanie Rady Parafialnej.

 

Dzisiaj przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka  przeznaczona jest na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.

 

Od dzisiejszej niedzieli Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii rozprowadzają Baranki Wielkanocne Caritasu, jako  dzieło pomocy biednym ,  ofiary to nie jest zapłata za baranka, lecz konkretna pomoc głodnym, biednym , potrzebującym pomocy.