O godz. 15.15 Droga Krzyżowa prowadzona przez wiernych.
o godz. 16.00 „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami
po Gorzkich Żalach – Msza św.
W Polsce za udział w gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

W tym tygodniu ;

Środa o godz.17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
po wieczornej Mszy św. próba chóru.

Piątek Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz.17.00 po niej Msza św.
o godz. 19.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież zapraszamy na nią tych wszystkich którzy wcześniej przyjść nie mogą.

Starajmy się w Wielkim Poście uczestniczyć w Nabożeństwach Pokutnych, Gorzkich żalach  oraz Drodze krzyżowej,

Trwa peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego po naszych domach, w najbliższy piątek zapraszamy na Mszę dziękczynną i Drogę Krzyżową wszystkie rodziny , które w tym tygodniu goszczą obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach.

Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii od dzisiejszej niedzieli będą rozprowadzać Baranki Wielkanocne Caritasu, jako dzieło pomocy biednym , ofiary to nie jest zapłata za baranka, lecz konkretna pomoc głodnym, biednym , potrzebującym pomocy.