Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

O godz. 15.15  Droga Krzyżowa

o godz. 16.00  „Gorzkie żale” z kazaniem Pasyjnym oraz Suplikacjami

po Gorzkich Żalach  – Msza św.

W tym tygodniu :

Środę      –  o 17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek        –  Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz.17.00  po niej  Msza św.

a  o godz. 19.00 droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież

zapraszamy na nią tych wszystkich którzy wcześniej przyjść nie mogą.

Starajmy się w Wielkim Poście uczestniczyć w Nabożeństwach Pokutnych, gorzkich żalach i drodze krzyżowej , a przez to odmieniając swe życie na lepsze i przygotowując się do Rekolekcji Wielkopostnych które rozpoczną się już za dwa tygodnie  18 marca.

Jak zapowiadaliśmy dzisiaj Panie z Zespołu Charytatywnego naszej parafii  po Mszach św. zbierają do puszek ofiary dla misjonarzy.

Jutro kończą się zapisy na samolotową pielgrzymkę do Lourdes  18 października br.

Trwają również zapisy na coroczną pielgrzymkę do Częstochowy 6 czerwca br.

oraz do – Gietrzwałdu , Świętej Lipki i Torunia, 7-10 września  br.

Wszelkie informacje oraz zapisy prowadzi, przewodnicząca Rady Parafialnej P..Krystyna

Zbroja z Zastowa. Nr.tel. 12 387 71 65  oraz  607 284 074