3  Niedziela Wielkanocna  –  5.V.2019 r.

Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca  po rannej Mszy św. zmianka tajemnic różańca św.

Na sumie o godz. 11.00 dzieci z trzeciej  przeżywać będą Uroczystość Pierwszej Komunii św.

Po południu o godz.16.30 dzieci komunijne z rodzicami chrzestnymi przyjdą znów do kościoła, aby uczestnicząc w nabożeństwie majowym, odnowić przyrzeczenia chrzcielne i odebrać pamiątkowe obrazki.

Po nabożeństwie majowym  o godz. 17.00  wieczorna  Msza św.

Dzisiaj rozpoczyna się 11 Tydzień Biblijny  zachęcamy w tych dniach do lektury Pisma Świętego.

W tym tygodniu przypada ;

Poniedziałek  –  Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

Środa     Uroczystość św. Stanisława , bpa i męczennika  głównego patrona Polski

W najbliższą sobotę o godz.9.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z 8 kl.SzP. oraz III kl. Gimnazjum.

W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 11.00 dzieci z klasy czwartej  przeżywać będą  rocznicę  Pierwszej Komunii św.

Spowiedź dla dzieci przeżywających rocznicę Komunii ich rodziców rodzeństwa i krewnych będzie w sobotę od  godz.16.00.

o godz. 15.00  w sobotę próba dla dzieci przed  Rocznicą I-szej Komunią św.

W przyszłą niedzielę  o godz.17.00 pierwsze tegoroczne Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną,  poprowadzi  były Nuncjusz papieski  w Polsce, późniejszy Prymas Polski  ks.Abp Józef Kowalczyk

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny,

O niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej tak jak to było w roku ubiegłym prosimy mieszkańców Batowic.

Nabożeństwa majowe będą w ciągu tygodnia codziennie o godz.17.00 a po nich Msza św.

Nabożeństwa majowe i Msze św. o bł.Boże dla mieszkańców w poszczególnych wioskach pod Figurami tak jak to było w latach ubiegłych będą od jutra o godz. 18.00 w następującym porządku ;

W poniedziałek w Batowicach, we wtorek w Dziekanowicach ,w środę w Kończycach

w czwartek na Prawdzie ; w piątek w Raciborowicach; w sobotę w Zastowie