W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się 7 Tydzień Biblijny dlatego między Mszami św. przez cały dzień w naszym kościele czytamy Pismo Święte. Zachęcamy aby pozostać w świątyni i posłuchać Słowa Bożego.

na sumie o 11.00 spotkanie dla rodziców i dzieci z klasy czwartej które w tym roku obchodzą rocznicę Pierwszej Komunii św.

o godz. 16.30 Nieszpory i o 17.00 Msza św.

po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady parafialnej

Środa – o 17.00 Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Po wieczornej Mszy św. próba chóru

Czwartek – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennik, Głównego Patrona Polski

Piątek – o godz.17.00 Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

na Mszę i Koronkę do Bożego Miłosiernego zapraszamy wszystkie rodziny , które w minionym  tygodniu gościły obraz Jezusa Miłosiernego w swoich domach w ramach trwającej peregrynacji.

Sobota – – Święto św. Marka, Ewangelisty

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. gościć będziemy ks. Proboszcza Jerzego Zubra z parafii  Świętej Rodziny w Krakowie Balicach, będzie On głosił Słowo Boże i zbierał ofiary na budowę tamtejszego kościoła.