o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00  Msza św.

W tym tygodniu :

Środę   –    o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek   – o godz.17.00  Msza św. z Koronką do Miłosierdzia Bożego

Roraty przez cały Adwent codziennie rano o godz.7.00

Zachęcamy do udziału w tych  ostatnich już tegorocznych nabożeństwach adwentowych wszystkich, dzieci, młodzież oraz osoby starsze , razem z Maryją oczekujmy na przyjście Jezusa.

Panie z Zespołu Charytatywnego po Mszach św. przed kościołem nadal rozprowadzają świece  Caritasu, jako Wigilijne dzieło pomocy,  potrzebującym, gest chrześcijańskiego miłosierdzia.

SPOWIEDŹ ADWENTOWA  będzie u nas w kościele tuż przed Świętami czyli w najbliższą sobotę 22 grudnia   od godz. 8.00 do 11.00  oraz  od 15.00 do 17.00

Msze św. w sobotę będą o godz.7.00  Roraty,

o godz. 9.00  ( w przerwie spowiedzi)

oraz na zakończenie spowiedzi adwentowej  o godz.17.00

Również w  najbliższą sobotę  22.XII od godz.13.00 będziemy odwiedzali po domach tych chorych, którzy tu do kościoła do spowiedzi przyjść nie mogą, będziemy ich spowiadali, udzielając im Sakramentu namaszczenia.

Bardzo prosimy aby najpóźniej do piątku zgłaszać tych chorych.

Chorych, których odwiedzam w każdy Pierwszy piątek nie musicie zgłaszać, są bowiem już zapisani.

Dzisiaj przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka jest przeznaczona na prace remontowo-budowlane prowadzone w naszej parafii.