o godz. 16.30 Nieszpory

W tym tygodniu :

w  Poniedziałek    –  św. Łucji, dziewicy i męczennicy

we Wtorek    –  św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła

w  Środę  –  o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w  Piątek       –    o godz.17.00  Msza św.Koronką do Miłosierdzia Bożego

Roraty przez cały Adwent codziennie rano o godz.7.00

Zachęcamy do udziału w tych adwentowych nabożeństwach wszystkich, dzieci, młodzież oraz osoby starsze , razem z Maryją oczekujmy na przyjście Jezusa.

SPOWIEDŹ ADWENTOWA  ; ze względu na trwającą pandemię nie będzie  księży z zewnątrz tylko my pracujący w tej parafii będziemy spowiadali  dlatego  bardzo prosimy aby korzystać ze spowiedzi  w ciągu tygodnia codziennie  pół godziny przed Mszą św. rano lub wieczorem  , oraz  w najbliższą  sobotę 19 grudnia  przed południem od godz. 9.00 do 11.00  i  po południu  od 15.00 do 17.00  .