o godz. 16.30 Nieszpory

we  Środę         –  św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła

o godz.17.00  Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w  Piątek       –    o godz.17.00  Msza św.Koronką do Miłosierdzia Bożego

W związku z tym że niedawno była spowiedź parafialna podczas  odnowienia Misji Świętych nie będzie specjalnej SPOWIEDZI  ADWENTOWEJ  ;  spowiadamy codziennie  pół godziny przed Mszą św. rano lub wieczorem dlatego  bardzo prosimy aby korzystać ze spowiedzi aby dobrze przygotować się na nadchodzące święta.

Roraty przez cały Adwent codziennie rano o godz.7.00

Zachęcamy do udziału w tych adwentowych nabożeństwach wszystkich, dzieci, młodzież oraz osoby starsze  razem z Maryją oczekujmy na przyjście Jezusa.

Panie z Zespołu Charytatywnego po Mszach św. przed kościołem nadal  rozprowadzają świece Caritasu, jako Wigilijne dzieło pomocy,

W  porozumieniu z Ojcami Redemtorystami, którzy mają swoją placówkę zakonną na wschodzie Ukrainy, gdzie obecnie toczą się najcięższe walki, postanowiliśmy zorganizować pomoc tgz. świąteczną paczkę dla najbardziej potrzebujących mieszkańców wschodniej Ukrainy.  Paczki te w solidnych kartonach o wadze około 10 kg. solidnie opakowane  należy dostarczyć do Sali Parafialnej najpóźniej  dzisiaj do wieczornej Mszy św. bo  rano Ojcowie Redemtoryści  pracujący na Ukrainie po nie przyjadą.

Sala Parafialna jest otwarta  dzisiaj przez cały dzień.

W piątek o godz. 16.00 zbiórka dla wszystkich ministrantów i kandydatów na ministranta.