o godz. 16.30 Nieszpory a po nich o 17.00  Msza św.

W tym tygodniu :

Poniedziałek  –   Najśw. Maryi Panny z Guadalupe

Wtorek          –  św. Łucji, dziewicy i męczennicy

Środę             –  św. Jana od Krzyża, prezbitera i dr Kościoła

o godz.17.00  Msza św. oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek   – o godz.17.00  Msza św. oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego

Roraty przez cały Adwent codziennie rano o godz.7.00

Zachęcamy do udziału w tych adwentowych nabożeństwach wszystkich, dzieci, młodzież oraz osoby starsze , razem z Maryją oczekujmy na przyjście Jezusa.

Panie z Zespołu Charytatywnego po Mszach św. przed kościołem nadal rozprowadzają świece  Caritasu, jako Wigilijne dzieło pomocy,  potrzebującym, gest chrześcijańskiego miłosierdzia.

SPOWIEDŹ ADWENTOWA  będzie u nas w kościele w najbliższą sobotę 17 grudnia

od godz. 8.00 do 11.00  oraz  od 15.00 do 17.00

Msze św. w sobotę będą o godz.7.00 Roraty, o godz. 9.00  ( w przerwie spowiedzi) oraz o godz.17.00  na zakończenie spowiedzi adwentowej.

Chociaż spowiadamy codziennie przed Mszą św. rano lub wieczorem to jednakże jest okazja do spowiedzi tradycyjnie w ostatnią sobotę przed świętami, będzie 5 księży spowiadało aby nie trzeba było czekać w kolejkach.  Bardzo prosimy tak rozplanować zajęcia aby skorzystać z okazji do spowiedzi.

Nie odkładajcie spowiedzi na ostatnią chwilę, bo w przyszłym tygodniu będziemy spowiadali w sąsiednich parafiach i może się okazać że święta przyjdzie spędzić bez  spowiedzi i bez łaski uświęcającej.

Również w  najbliższą sobotę  17.XII od godz.10.30 będziemy odwiedzali po domach tych chorych, którzy tu do kościoła do spowiedzi przyjść nie mogą, będziemy ich spowiadali, udzielając im Sakramentu namaszczenia.

Bardzo prosimy aby najpóźniej do czwartku zgłaszać tych chorych.

Chorych, których odwiedzam w każdy Pierwszy piątek nie musicie zgłaszać, są bowiem już zapisani.

ks.Michał zaprasza na zbiórkę wszystkich ministrantów i lektorów w najbliższy piątek na godz. 16.00    również w najbliższy piątek na godz.18.00 po wieczornej Mszy św zaprasza do Sali parafialnej wszystkich młodych Szkół średnich  a studentów nadal  prosi o indywidualne krótkie spotkania w dowolnym czasie aby stworzyć Grupę Studencką naszej parafii.