Dzisiaj o godz. 17.00 Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną; poprowadzi ks.Bp.Tadeusz Pieronek, emerytowany sekretarz Konferencji Episkopatu Polski.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy ze świecami do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny.

Poniedziałek – Uroczystość św. Jana Kantego , głównego patrona archidiecezji krakowskiej

Wtorek – bł. Jakuba Strzemię, biskupa

Środaśw. Jana Pawła II, papieża
o godz. 17.00 Msza św. dziękczynna za dar kanonizacji Wielkiego Polaka a po Mszy św.  tak jak w latach ubiegłych pomni na słowa Jana Pawła II zawarte w książce „Dar i Tajemnica” o swym pobycie w Raciborowicach , pójdziemy Jego śladami z różańcem i świecą w ręku w procesji różańcowej po alejkach cmentarnych, miejscach które On jako kleryk w latach 40-tych ubiegłego stulecia uświęcił swoją modlitwa i obecnością.
Na zakończenie możliwość ucałowania relikwii Krwi św. Jana Pawła II.
Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.

We czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie pań z Zespołu Charytatywnego

Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz.17.00 a po różańcu Msza św.
Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w czasie których modlić się będziemy w tym tygodniu za misje i misjonarzy, od jutra bowiem rozpoczyna się tydzień misyjny.

W kolejnym tygodniu października Różaniec będą prowadziły poszczególne grupy duszpasterskie :
w poniedziałek Szkolne Koło Caritas , we wtorek Chór Parafialny . we czwartek Panie z Zespołu Caritas w piątek ministranci , w sobotę lektorzy i Maxistranci czyli Mężczyźni Służby Liturgicznej,  w przyszłą niedzielę Schola dziewcząt.

W październiku Msze św. ranne o godz.7.00 pozostają bez zmian.

W przyszłą niedzielę Rocznica poświęcenia Kościoła dlatego po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu ; modlitwy za kościół i odśpiewamy uroczyste Te Deum.

Od przyszłej niedzieli przesunięcie czasu z letniego na zimowy .

W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. gościć będziemy Ojca Korneliusza Jackiewicza – cystersa z Mogiły będzie On głosił Słowo Boże i rozprowadzał w cenie 25 zł. książki pt.” Historia Cudownego Krzyża Mogilskiego”.