Dzisiaj o godz. 17.00 Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną; poprowadzi  J.Ex.ks.Bp.Kazimierz Górny z Rzeszowa
Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy ze świecami do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny.

 

 

W tym tygodniu przypada :

 

 

Wtorek – Uroczystość św. Jana Kantego , głównego patrona archidiecezji krakowskiej

 

 

Środa – bł. Jakuba Strzemię, biskupa

 

 

Czwartek – św. Jana Pawła II, papieża
o godz. 17.00 Msza św. dziękczynna za dar Wielkiego Polaka a po niej tak jak w latach ubiegłych pomni na słowa Jana Pawła II zawarte w książce „Dar i Tajemnica” o swym pobycie w Raciborowicach , pójdziemy Jego śladami z różańcem i świecą w ręku w procesji różańcowej po alejkach cmentarnych, miejscach które On jako kleryk w latach 40-tych ubiegłego stulecia uświęcił swoją modlitwa i obecnością.
Na zakończenie możliwość ucałowania relikwii Krwi św. Jana Pawła II.
Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.

 

 

W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie pań z Zespołu Charytatywnego

 

 

Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz.17.00 a po różańcu Msza św.
Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w czasie których modlić się będziemy w tym tygodniu za misje i misjonarzy, od jutra bowiem rozpoczyna się tydzień misyjny.

 

 

W kolejnym tygodniu października Różaniec będą prowadziły poszczególne grupy duszpasterskie :  w poniedziałek Szkolne Koło Caritas , we wtorek Schola dziewcząt w środę Chór Parafialny ,w piątek Panie z Zespołu Caritas , w sobotę ministranci i lektorzy

 

 

W październiku Msze św. ranne o godz.7.00 pozostają bez zmian.

 

 

W przyszłą niedzielę Rocznica poświęcenia Kościoła dlatego po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu ; modlitwy za kościół i odśpiewamy uroczyste Te Deum.