Dzisiaj o godz. 17.00  Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją pokutną;  poprowadzi J.Ex.ks.Bp.Damian Muskus z Krakowa

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy  ze świecami do udziału w tej pięknej modlitwie błagalnej ku czci Najświętszej Marii Panny.

Poniedziałek     – św. Ignacego z Antiochi, bpa i męczennika

Wtorek  –            Święto św. Łukasza Ewangelisty

Czwartek    Uroczystość św. Jana Kantego ,  patrona archidiecezji krakowskiej

Piątek       –   bł. Jakuba Strzemię, biskupa

Sobota     św.  Jana Pawła II, papieża

o godz. 17.00 Msza św. dziękczynna za dar  Wielkiego Polaka a po niej tak jak w latach ubiegłych pomni na słowa Jana Pawła II zawarte w książce „Dar i Tajemnica”  o swym pobycie w Raciborowicach , pójdziemy Jego śladami z różańcem i świecą w ręku w procesji różańcowej po alejkach cmentarnych, miejscach które On jako kleryk w latach 40-tych ubiegłego stulecia uświęcił swoją modlitwa i obecnością.

Na zakończenie możliwość ucałowania relikwii Krwi św. Jana Pawła II.

Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.

W środę  po wieczornej Mszy św. spotkanie pań z Zespołu Charytatywnego

W piątek  po wieczornej Mszy św. spotkanie chóru parafialnego

W przyszłą niedzielę  po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej

Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz.17.00 a po różańcu Msza św.

Zachęcamy do  udziału w nabożeństwach różańcowych w czasie których modlić się będziemy w tym tygodniu za misje i misjonarzy, od jutra bowiem rozpoczyna się  tydzień misyjny.

W trzecim tygodniu października Różaniec będą  prowadziły poszczególne grupy duszpasterskie :   w poniedziałek Szkolne Koło Caritas , we  wtorek  Schola dziewcząt  w środę  Panie z Zespołu Caritas we czwartek ministranci i lektorzys, w piątek Chór Parafialny ,

W październiku Msze św. ranne o godz.7.00 pozostają bez zmian.

Dzisiaj  przypada 3-cia niedziela miesiąca więc składka remontowo-budowlana

W sobotę o godz.9.00  spotkania dla młodzieży III klasy Gimnazjum oraz I-szych klas Szkoły Średniej w ramach bezpośredniego przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

A o godz.11.00 spotkanie dla ministrantów, oraz tych chłopców, którzy chcieli by być ministrantami.